
Туристичний стіл для пікніка складаний посилений із регулюванням за висотою набір стіл і 4 стільці в валізі
1 790 ₴
- В наявності
- Код: Folding 1
+380 (93) 378-58-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посилений кемпінговий складаний набір стіл і 4 стільці для пікніка Складаний туристичний посилений стіл Folding Table — справжня знахідка для прихильників пікніків на природі!
Стіл виготовлений з алюмінієвого сплаву, , а тому вирізняється невеликою вагою. За ним можуть з комфортом розміститися 6 осіб.
Особливістю цього розкладного столу є висувні ніжки, які фіксуються спеціальними кнопками-засувками
У складеному вигляді стіл перетворюється на валізку з ручкою, легкий і практичний.
Покриття стільниці — меламін, який має водовідштовхувальні властивості та стійкий до різного роду механічних пошкоджень: подряпин, відколів тощо.
Переваги:
-
Стільці компактно складаються у валізу
-
Зручна ручка для перенесення
-
Висота ніжок регулюється і фіксується за допомогою кнопки
-
У зібраному вигляді стіл фіксується на стику 2 половин стільниці засувкою
-
Для стійкого положення столу, ламберна петля на ніжках фіксується натисканням до упору
-
Під час складання навпіл, валіза закривається на клямку
-
Отвір для парасольки
-
Легко вміщується в багажник автомобіля
Характеристики:
Довжина стола — 120 см;
Ширина стола — 60 см;
мінімальна Висота — 55 см;
максимальна Висота — 70 см;
Розмір столу в складеному стані — 60х60х7 см;
Розмір стільця — 41х29х34 см;
Максимальне допустиме навантаження столу — 60 кг;
Максимальне допустиме навантаження стільця — 100 кг;
Вага столу з 4 стільцями — 8 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал стільниці | МДФ фарбований |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Колір | Коричневий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1.2 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 8 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 60 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 7 мм |
| Висота в складеному вигляді | 60 мм |
| розкладний стіл для пікніка розкладний стіл для пікніка стіл і стільці для пікніка | |
| усиленный стол для пикника стол и стулья для пикника | стол раскладной для пикника |
| складной стол для пикника складной стол для пикника | стол и стулья для пикника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴





