
Духовка електрична настільна ASEL AF-33-23
2 650 ₴
- В наявності
- Код: AselЧ0124
+380 (93) 378-58-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Духовка електрична настільна ASEL AF-33-23
Духовка електрична Asel AF-0023/33-23 Grey завдяки своїм компактним габаритам знайде своє місце на будь-якій кухні і стане справжньою помічницею у приготуванні повсякденних страв.
Об'єм складає 33 л, в ній можна приготувати їжу на всю сім'ю або компанію гостей. Потужність даної електропечі становить 1300 Вт, 5 режимів температури, завдяки чому в ній можна приготувати практично будь-які ласощі. Потрібно відзначити стильний дизайн печі, а також таймер з автовимкненням.
У комплекті 2 листи (круглий, квадратний) і грати, які можна використовувати для приготування страв на грилі для різноманітності раціону. Нагрівальні елементи розташовані зверху і знизу, що забезпечує рівномірне прогрівання страви і тим самим повністю виключає можливість пригорання продукту.
Потужність духовки та якісні нагрівальні елементи дозволяють набрати температуру 250 градусів за 15 хвилин. Надійно, просто, смачно - кухня без проблем. Купити духовку електричну Asel AF-0023/33-23 можна, оформивши замовлення на нашому сайті або за телефоном.
Характеристики:
-
Тип: духовка електрична
-
Потужність: 1300 Вт
-
Об'єм: 33 л
-
Таймер: 90 хвилин
-
Кількість режимів нагрівання: 3
-
Терморегулятор: від 80 до 320 °С
-
Спеціальне внутрішнє покриття забезпечує легке чищення
-
2-х шарове зовнішнє біопокриття із жаростійкого матеріалу
-
Світлова індикація включення
-
Дверцята з жаростійкого скла
-
Сучасна теплоізоляція
-
Верхній та нижній нагрівальний елемент
-
Нагрівання до 250 °С виконується за 15 хвилин
-
Гриль: верхній ТЕН+решітка
-
Дверцята: одинарне скло
-
Габарити (ВхШхГ): 43х50.5х35 см
-
Колір: сірий
-
Вага: 9 кг
-
Країна виробництва: Туреччина
-
Гарантія: 12 місяців
Компанія ASEL заснована у 1979 році в Стамбулі, здобула визнання на Європейському ринку завдяки сучасним технологіям і високому професіоналізму.
Дякуємо, що обираєте Smart Store! Ми впевнені, що у нас ви знайдете саме те, що шукали!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об`єм | 33 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1300 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Максимальна температура нагріву | 320 град. |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 50.2 мм |
| Глибина | 44.9 мм |
| Вага | 9 кг |
| ASEL духовка для дому | |
| электическая духовка ASEL | электропечь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴




